הליגה הישראלית בכדורגל חופים 2019

הליגה הישראלית בכדורגל חופים 2019 הייתה אירוע של ליגת כדורגל החופים של ישראל, שנערכה בין 14 ביוני ל-26 ביולי 2019, בנתניה, ישראל.

הליגה הישראלית בכדורגל חופים 2019
Isreal Beach soccer logo.jpg
מארחת ישראל
תאריך התחלה 14 ביוני 2019
תאריך סיום 26 ביולי 2019
מספר משתתפות 12
הזוכה בני "פלפלה" כפר קאסם
מספר משחקים 40
מספר שערים 344 (8.6 בממוצע למשחק)
מלך השערים ברזילברזיל לוקאו
ברזילברזיל ברונו שאבייר
(11 שערים כל אחד)
השחקן המצטיין ברזילברזיל ברונו שאבייר
2018
2020

שלב הבתיםעריכה

כל שעות המשחקים התקיימו בשעון ישראל (UTC+02:00).

בית א'עריכה

מקום קבוצה משחקים ניצחונות ניצחונות
(בהארכה)
ניצחונות
(בפנדלים)
הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות
1 מכבי "רימקס" נתניה 5 4 0 0 1 34 15 19 12
2 הפועל "קונפינו" חדרה 5 3 0 0 2 29 23 6 9
3 הפועל "אווז הזהב" באר שבע 5 2 1 0 2 20 16 4 9
4 "אוטו ח"י" בני יהודה 5 3 0 0 2 14 18 4− 9
5 בית"ר "מילק" מעלה אדומים 5 1 0 0 4 14 27 13− 3
6 "מסעדת חוף מנדרין" תל אביב 5 0 0 1 4 12 24 12− 2
מעפילה לרבע הגמר נושרת לפלייאוף הירידה


14 ביוני 2019
13:00
"מסעדת חוף מנדרין" תל אביב 2–2ה בית"ר "מילק" מעלה אדומים "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי, משה בוחבוט ולירן ליאני
אסף חקק   20'
ירין גלעדי   25'
(סיקור)   8',   27' קובי בדש
    תוצאת פנדלים  
ליאור אסמרה  
אסף חקק  
נאור הלוי  
ריף פרץ  
אילן שאולסקי  
אורן יחזקאל  
5–4   קובי בדש
  אופיר חלוואני
  עדי מרציאנו
  ראול גרשומוב
 
  נאור אסרף
 
14 ביוני 2019
13:50
הפועל "קונפינו" חדרה 5–3 "אוטו ח"י" בני יהודה "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי, לירן ליאני ומשה בוחבוט
מיכאל קירטבה   4'
צחי אילוז   12' (פ)
רון אלקובי   18'
בן יוספי   26'
אילון אלימלך   33'
(סיקור)   2' ינאי אלבז
  16' לירוי נחום
  25' איוב אבו סבית
14 ביוני 2019
17:20
מכבי "רימקס" נתניה 3–4 הפועל "אווז הזהב" באר שבע "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, יגאל יסקוב ועידן ברנשטיין
גיא עיני   3'
אליחי צברי   12',   28'
(סיקור)   1',   13',   25' פיליפ פיליפוב
  24' ריידר

21 ביוני 2019
15:40
"מסעדת חוף מנדרין" תל אביב 4–6 הפועל "קונפינו" חדרה "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, עידן ברנשטיין ורועי ריינשרייבר
אסף חקק   7'
אורן יחזקאל   14'
ריף פרץ   15'
ליאור אסמרה   31'
(סיקור)   1',   17' (פ) רון אלקובי
  6' בן יוספי
  16',   24' אור אילוז
  36' צחי אילוז
21 ביוני 2019
16:30
הפועל "אווז הזהב" באר שבע 2–3 "אוטו ח"י" בני יהודה "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, רועי ריינשרייבר ועידן ברנשטיין
אביתר אילוז   5'
ריידר   26'
(סיקור)   14',   18' אלירן מגול
  19' איוב אבו סבית
21 ביוני 2019
17:20
בית"ר "מילק" מעלה אדומים 3–11 מכבי "רימקס" נתניה "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, רועי ריינשרייבר ועידן ברנשטיין
קובי בדש   6'
נאור אסרף   25',   27'
(סיקור)   2' אליחי צברי
  5',   13' (פ),   23',   24' לוקאו
  10',   34' אלון לוי
  11',   12' רפיניה
  14',   29' בן בריגה

28 ביוני 2019
13:00
הפועל "קונפינו" חדרה 5–6ה הפועל "אווז הזהב" באר שבע "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: לירן ליאני, עידן ברנשטיין ויגאל יסקוב
רון אלקובי   1'
צחי אילוז   11'
מיכאל קירטבה   14',   21' (פ)
בן יוספי   16'
(סיקור)   1' עדן בן מנשה
  10',   19' פיליפ פיליפוב
  22',   38' ריידר
  36' אדיר אטיאה
28 ביוני 2019
15:40
"אוטו ח"י" בני יהודה 2–1 בית"ר "מילק" מעלה אדומים "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי ומשה בוחבוט
איוב אבו סבית   24'
אלירן מגול   37'
(סיקור)   7' עדי מרציאנו
28 ביוני 2019
17:20
מכבי "רימקס" נתניה 7–2 "מסעדת חוף מנדרין" תל אביב "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי ומשה בוחבוט
אלון לוי   4'
אנטוניו   18',   25',   34' (פ)
רפיניה   19'
גיא עיני   28',   31'
(סיקור)   10',   31' נאור חן
  3', 19' אורן יחזקאל

5 ביולי 2019
13:50
"אוטו ח"י" בני יהודה 2–7 מכבי "רימקס" נתניה "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: עידן ברנשטיין, רועי ריינשרייבר ונועם סלומה
ינאי אלבז   8'
אלירן מגול   32'
  1',   33' אלון לוי
  3' רפיניה
  11',   18' אליחי צברי
  28' אדם לם
  32' גיא עיני
5 ביולי 2019
14:40
הפועל "אווז הזהב" באר שבע 5–1 "מסעדת חוף מנדרין" תל אביב "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, לירן ליאני ויגאל יסקוב
ריידר   2',   5'
אביתר אילוז   7'
אדיר אטיאה   20'
אייל קארו   21'
  9' ליאור אסמרה
5 ביולי 2019
16:20
בית"ר "מילק" מעלה אדומים 4–9 הפועל "קונפינו" חדרה "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, לירן ליאני ויגאל יסקוב
עדן שעשע   18'
קובי בדש   23'
ירדן חתוכה   25'
דויד מנשירוב   36'
  8',   25' עדי ונטורה
  11' דייגו מראדונה
  13' מיכאל קירטבה
  15',   21' אור אילוז
  24' צחי אילוז
  29' בר אלסברי
  30' בן יוספי

12 ביולי 2019
13:00
"מסעדת חוף מנדרין" תל אביב 3–4 "אוטו ח"י" בני יהודה "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, רועי ריינשרייבר ועידן ברנשטיין
אורן יחזקאל   5',   19'
נועם חפצדי   23'
(סיקור)   1' עמית מגול
  2' קובי כהן
  7',   36' אלירן מגול
12 ביולי 2019
13:50
הפועל "אווז הזהב" באר שבע 3–4 בית"ר "מילק" מעלה אדומים "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: רועי ריינשרייבר, אלי חכמון ועידן ברנשטיין
ריידר   15'
יוגב בנישו   29'
עדן בן מנשה   33'
(סיקור)   7' קובי בדש
  17',   23' דייגיניו
  28' ירדן חתוכה
12 ביולי 2019
17:20
מכבי "רימקס" נתניה 6–4 הפועל "קונפינו" חדרה "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי, עומר ברבירו ולירן ליאני
רפיניה   12'
אדם לם   13'
עומר הלוי   16'
לוקאו   16'
גיא עיני   19'
אלון לוי   23'
(סיקור)   27' רון אלקובי
  28' מיכאל קירטבה
  33' (עצמי) גיא עיני
  36' אור אילוז

בית ב'עריכה

מקום קבוצה משחקים ניצחונות ניצחונות
(בהארכה)
ניצחונות
(בפנדלים)
הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות
1 בני "פלפלה" כפר קאסם 5 4 0 1 0 31 17 14 14
2 הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון 5 2 0 2 1 22 18 4 10
3 עירוני ראש העין 5 3 0 0 2 24 16 8 9
4 הפועל "יילמזלר" חולון 5 2 0 0 3 23 22 1 6
5 בית"ר "טופס ישיר" ירושלים 5 1 0 0 4 18 30 12− 3
6 הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל 5 0 0 0 5 13 28 15− 0
מעפילה לרבע הגמר נושרת לפלייאוף הירידה


14 ביוני 2019
14:50
הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון 5–4 הפועל "יילמזלר" חולון "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: לירן ליאני, משה בוחבוט ומאיר לוי
אלירן שמש   5',   20'
מאור כלפה   15'
אבי מלכה   24',   25'
הדסון   24'
(סיקור)   7' מיגל ג'וניור
  9' לורן בן ארי
  28' פרנצ'סקו אנטוניו
  36' אלון זבולון
14 ביוני 2019
15:40
עירוני ראש העין 6–1 הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, עידן ברנשטיין ויגאל יסקוב
בנג'מין ג'וניור   4',   14',   28'
גבריאל נובאס   16'
ברק מימוני   20' (עצמי)
שרון גורמזנו   25'
(סיקור)   33' תאמר אטרש
14 ביוני 2019
16:30
בני "פלפלה" כפר קאסם 10–3 בית"ר "טופס ישיר" ירושלים "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, עידן ברנשטיין ויגאל יסקוב
חמאדה ג'בארין   2',   12',   36'
בוקיניה   9'
סאמח מרעב   11'
אחמד סרסור   16'
מועד עאמר   22'
עאמר יתים   24'
ברונו שאבייר   31'
וואסים אגבריה   35'
(סיקור)   9' ניסן ספיר
  20' בר שם טוב
  21' ניסן רביבו

21 ביוני 2019
13:00
הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל 3–5 בית"ר "טופס ישיר" ירושלים "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי, לירן ליאני ומשה בוחבוט
אדם מאייר   1',   29'
אדם מילאד   8'
(סיקור)   10',   21' בר שם טוב
  25',   26' ניסן רביבו
  36' ניר כהן
21 ביוני 2019
13:50
הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון 3–3ה עירוני ראש העין "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: משה בוחבוט, מאיר לוי ולירן ליאני
הדסון   7'
דניאל טסאו   32'
אורי כהן   36'
(סיקור)   18' אדיר דנין
  19',   34' נמרוד מחני
    תוצאת פנדלים  
הדסון   1–0   גבריאל נובאס  
21 ביוני 2019
14:50
הפועל "יילמזלר" חולון 3–5 בני "פלפלה" כפר קאסם "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: לירן ליאני, משה בוחבוט ומאיר לוי
יוסי מכלוף   14'
ניקולאס בלה   20'
מיגל ג'וניור   28' (פ)
(סיקור)   10' חמאדה ג'בארין
  12',   33' סאמח מרעב
  19' עאמר יתים
  25' ברונו שאבייר

28 ביוני 2019
13:50
בני "פלפלה" כפר קאסם 6–2 הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: לירן ליאני, עידן ברנשטיין ויגאל יסקוב
עאמר יתים   1'
ברונו שאבייר   13'
מוחמד נור סרסור   14'
סאמח מרעב   16'
פיליפה דה סילבה   24'
בוקיניה   27'
(סיקור)   16' אדם מילאד
  17' אדם מאייר
28 ביוני 2019
14:50
בית"ר "טופס ישיר" ירושלים 3–3ה הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: עידן ברנשטיין, יגאל יסקוב ולירן ליאני
יקיר שינה   22'
ניסן רביבו   29',   32'
(סיקור)   16' דונגה
  27' אדיר בהונקר
  32' הדסון
    תוצאת פנדלים  
שגיא חייט   0–1   הדסון  
28 ביוני 2019
16:30
עירוני ראש העין 5–3 הפועל "יילמזלר" חולון "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי ומשה בוחבוט
בנג'מין ג'וניור   1',   34'
ערן לוי   15'
פאוליניו   24',   36'
עידן טרבלסי   31', 31'
(סיקור)   3' מיגל ג'וניור
  26' ניקולאס בלה
  31' (פ) לורן בן ארי

5 ביולי 2019
12:10
הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון 4–4ה בני "פלפלה" כפר קאסם "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: רועי ריינשרייבר, עידן ברנשטיין ונועם סלומה
הדסון   5',   11',   22',   7', 32'
מאור כלפה   24'
קובי סוויסה   32'
  18' מועד עאמר
  20' פיליפה דה סילבה
  29',   31' עאמר יתים
    תוצאת פנדלים  
דונגה  
אבי מלכה  
אלירן שמש  
אברטון  
אורי כהן  
נתי חגאני  
5–6   בוקיניה
  עאמר יתים
  וואסים אגבריה
  מוחמד נור סרסור
  סאמח מרעב
  אחמד סרסור
 
5 ביולי 2019
13:00
בית"ר "טופס ישיר" ירושלים 3–5 עירוני ראש העין "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: רועי ריינשרייבר, עידן ברנשטיין ונועם סלומה
בר שם טוב   13',   33'
ניר כהן   21'
  3',   29' ערן לוי
  12' פאוליניו
  25' בנג'מין ג'וניור
  30' נמרוד מחני
5 ביולי 2019
15:30
הפועל "יילמזלר" חולון 4–3 הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, לירן ליאני ויגאל יסקוב
מיגל ג'וניור   5' (פ)
פרנצ'סקו אנטוניו   14'
ניקולאס בלה   21',   36'
  5' אופק יפרח
  12',   19' ריקרדיניו

12 ביולי 2019
14:50
הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל 4–7 הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, עידן ברנשטיין ורועי ריינשרייבר
נתן זרקא   4'
אדם מאייר   16'
  23'
תאמר אטרש   32'
(סיקור)   4',   5',   12' אברטון
  13' אלירן שמש
  22' אדיר בהונקר
  28' נתי חגאני
  35' יובל עופרי
12 ביולי 2019
15:40
הפועל "יילמזלר" חולון 9–4 בית"ר "טופס ישיר" ירושלים "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי, לירן ליאני ועומר ברבירו
מיגל ג'וניור   9' (פ),   12',   27'
דור אזולאי   16'
ניקולאס בלה   24',   33'
יוסי מכלוף   31'
פרנצ'סקו אנטוניו   35'
אדיר מעודה   36'
(סיקור)   1',   3',   5' בר שם טוב
  24' יקיר שינה
12 ביולי 2019
16:30
בני "פלפלה" כפר קאסם 6–5 עירוני ראש העין "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי, לירן ליאני ועומר ברבירו
פיליפה דה סילבה   9',   30',   35',   36'
בוקיניה   12'
עאמר יתים   14'
(סיקור)   9',   34' פאוליניו
  18' דור הלוי
  22' שרון גורמזנו
  23',   36' ערן לוי

פלייאוף ירידהעריכה

המנצחות בחצאי הגמר הבטיחו את הישארותן בליגה עונה נוספת, בזמן שהמפסידה בגמר פלייאוף הירידה שנערך במחזור הסיום, נשרה לליגה הלאומית בכדורגל חופים.

בגמר פלייאוף הירידה הפסידה "מסעדת חוף מנדרין" תל אביב להפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל בתוצאה 7–2 וירדה לליגת המשנה בפעם הראשונה בתולדותיה.

  חצי גמר גמר
19 ביולי 2019
 בית"ר "מילק" מעלה אדומים 6 (2)  
 הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל 6 (1)  
26 ביולי 2019
 הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל  7
   "מסעדת חוף מנדרין" תל אביב 2
19 ביולי 2019
 "מסעדת חוף מנדרין" תל אביב  2 (0)
 בית"ר "טופס ישיר" ירושלים 2 (1)  


19 ביולי 2019
13:00
בית"ר "מילק" מעלה אדומים 6–6ה הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי, משה בוחבוט ורועי ריינשרייבר
דויד מנשירוב   15'
קובי בדש   15',   22'
ירדן חתוכה   24',   32'
דייגיניו   25'
(סיקור)   4',   10',   32' שי רוטמן
  14' אליוט
  20' אופק יפרח
  33' אדם מאייר
    תוצאת פנדלים  
דייגיניו  
קובי בדש  
2–1   אליוט
  אופק יפרח
 
19 ביולי 2019
13:50
"מסעדת חוף מנדרין" תל אביב 2–2ה בית"ר "טופס ישיר" ירושלים "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי, רועי ריינשרייבר ומשה בוחבוט
ליאור אסמרה   16'
תמיר גורדנה   21'
(סיקור)   4' ניסן רביבו
  11' (פ) בר שם טוב
    תוצאת פנדלים  
עמית שמש   0–1   בר שם טוב  

שלב הנוקאאוטעריכה

רבע גמר
19 ביולי
חצי גמר
26 ביולי
גמר
26 ביולי
                   
       
 מכבי "רימקס" נתניה  5 (1)
 הפועל "יילמזלר" חולון  5 (0)  
 מכבי "רימקס" נתניה  7
   הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון   4  
 הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון   7
 עירוני ראש העין  3  
 מכבי "רימקס" נתניה  5 (0)
   בני "פלפלה" כפר קאסם  5 (1)
 הפועל "קונפינו" חדרה  4
 הפועל "אווז הזהב" באר שבע  3  
 הפועל "קונפינו" חדרה  1
   בני "פלפלה" כפר קאסם  6  
 בני "פלפלה" כפר קאסם  9
 "אוטו ח"י" בני יהודה  5  

משחק ראווהעריכה

5 ביולי 2019
17:20
ישראל 1–6 כוכבי נבחרת ברזיל "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
צופים: 2,000
שיפוט: אלי חכמון ולירן ליאני
צחי אילוז   34'   7' בוקיניה
  14' פיליפה דה סילבה
  17' אנטוניו
  27' רפיניה
  30',   32' לוקאו

הרכבי הקבוצותעריכה

 
 
 
 
 
 
 
ישראל
 
 
 
 
 
 
 
כוכבי נבחרת ברזיל
שוער 18 עבדל אלרחים סרסור
בלם 4 אלון לוי
קשר 10 עאמר יתים
חלוץ 11 אליחי צברי
קשר 12 סאמח מרעב
מחליפים:
שוער 1 אסף רז
קשר 2 אור אילוז
שוער 3 גיא סלם
חלוץ 5 מוחמד נור סרסור
בלם 6 יקיר שינה
קשר 7 אדיר דנין
קשר 8 לירון פרטוק
חלוץ 9 צחי אילוז (קפטן)
חלוץ 13 שרון גורמזנו
קשר 17 ניסן רביבו
מאמן:
מאמון עאמר
עוזר מאמן:
לירון פרטוק
שוער 1 ראפא
בלם 5 פיליפה דה סילבה
חלוץ 7 בוקיניה
חלוץ 9 בנג'מין ג'וניור
קשר 10 בנג'מין (קפטן)
מחליפים:
בלם 3 אנטוניו
בלם 4 אנדרסון
חלוץ 6 לוקאו
קשר 8 רפיניה
חלוץ 11 פרד

רבע גמרעריכה

19 ביולי 2019
14:50
בני "פלפלה" כפר קאסם 9–5 "אוטו ח"י" בני יהודה "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: רועי ריינשרייבר, משה בוחבוט ומאיר לוי
עאמר יתים   5',   7'
בוקיניה   9'
פיליפה דה סילבה   15'
ברונו שאבייר   18',   24'
חמאדה ג'בארין   19'
מועד עאמר   33'
קובי כהן   34' (עצמי)
(סיקור)   8',   32' רונן פרץ
  10',   36' (פ) איוב אבו סבית
  14' נתנאל פרץ
19 ביולי 2019
15:40
הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון 7–3 הפועל "אווז הזהב" באר שבע "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: יגאל יסקוב
אורי כהן   4'
אדיר בהונקר   6'
הדסון   19',   26'
נתי חגאני   21'
אלירן שמש   34',   35'
(סיקור)   21' פיליפ פיליפוב
  32' יוגב בנישו
  34' ריידר
19 ביולי 2019
16:30
הפועל "קונפינו" חדרה 4–3 עירוני ראש העין "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי ומשה בוחבוט
שרון חננייב   5'
מיכאל קירטבה   7' (פ),   27'
צחי אילוז   31'
דייגו מראדונה   34', 34'
(סיקור)   6',   20' פאוליניו
  19' גבריאל נובאס
19 ביולי 2019
17:20
מכבי "רימקס" נתניה 5–5ה הפועל "יילמזלר" חולון "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי ומשה בוחבוט
אנטוניו   13'
אליחי צברי   16'
לוקאו   20',   24'
עומר הלוי   25'
(סיקור)   15',   36' מיגל ג'וניור
  16' פרנצ'סקו אנטוניו
  18' יוסי מכלוף
  21' ניקולאס בלה
    תוצאת פנדלים  
לוקאו   1–0   ניקולאס בלה  

חצי גמרעריכה

26 ביולי 2019
12:50
מכבי "רימקס" נתניה 7–4 הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי, אור לוגסי ונועם סלומה
לוקאו   4',   20',   31'
אלון לוי   6'
אליחי צברי   9',   33'
עומר הלוי   28'
(סיקור)   8',   16' אבי מלכה
  10' אברטון
  35' אדיר יעקובי
26 ביולי 2019
13:50
הפועל "קונפינו" חדרה 1–6 בני "פלפלה" כפר קאסם "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי, אור לוגסי ונועם סלומה
צחי אילוז   4'
רון אלקובי   36'
בר אלסברי   36'
(סיקור)   1',   9',   31',   34' ברונו שאבייר
  23',   36' פיליפה דה סילבה

גמר הנוערעריכה

בניגוד לחוקי המשחק הרגילים של כדורגל החופים, גמר הנוער היה במתכונת של שתי מחציות, שכל אחת מהן נמשכה 12 דקות.

26 ביולי 2019
14:50
הפועל קלנסווה 3–3ה "מרכז העיר" נתניה "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: מאיר לוי, נועם סלומה ואור לוגסי
מוסטפא מסאורה   3',   13',   19'   7',   23' רון אודי
  14' יעקב רובין
    תוצאת פנדלים  
מוסטפא מסאורה   1–0   רון אודי  
הזוכה מלך השערים
הפועל קלנסווה מוסטפא מסאורה
(הפועל קלנסווה)
10 שערים

משחק ההישרדותעריכה

26 ביולי 2019
15:30
הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל 7–2 "מסעדת חוף מנדרין" תל אביב "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון, יגאל יסקוב ונועם סלומה
אופק יפרח   4',   35'
דודו צ'יקאשווילי   13'
תומר שריקי   24',   29'
אדם מאייר   36'
אדם מילאד   36'
  9' אורן יחזקאל
  27',   27' ירין גלעדי

משחק ראווהעריכה

בניגוד לחוקי המשחק הרגילים של כדורגל החופים, משחק הראווה היה במתכונת של שתי מחציות, שכל אחת מהן נמשכה 12 דקות.

26 ביולי 2019
16:30
כוכבי "גולסטאר" ברזיל 5–4 נבחרת האמנים למען הקהילה "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
שיפוט: אלי חכמון ולירן ליאני
דוד רביבו   2',   7'
אייל גולן   6' (פ),   14'
אנדי רם   13'
(סיקור)   7' דניאל בן-חיים
  15',   21' אושרי כהן
  24' נאור דנין

הרכבי הקבוצותעריכה

1 טום קשתי
2 פליקס חלפון
4 אנדי רם
7 ירון ליכטנשטיין
10 אייל גולן (קפטן)
15 דין מירושניקוב
16 קארין סנדל
20 דוד רביבו
55 איציק בן תורה
מאמן:
איציק זוהר
1 מאיר כהן
3 אביעד טובים
4 דני רופ
5 רון שלום
6 גיא לרר
7 אושרי כהן
8 בן בן ברוך
9 נאור דנין
10 בר צברי
11 דניאל בן-חיים
12 אורן אסידו
13 אגם שוסטר
מאמן:
אדיר דנין

גמרעריכה

26 ביולי 2019
17:15
מכבי "רימקס" נתניה 5–5ה בני "פלפלה" כפר קאסם "ארינת MODY",
חוף פולג, נתניה
צופים: 2,000
שיפוט: אלי חכמון, לירן ליאני ויגאל יסקוב
רפיניה   3'
אלון לוי   4',   17'
עומר הלוי   12', 18'
אנטוניו   26'
לוקאו   32'
(סיקור)   18' סאמח מרעב
  24' פיליפה דה סילבה
  34',   36' ברונו שאבייר
  36' בוקיניה
    תוצאת פנדלים  
לוקאו   0–1   ברונו שאבייר  

פרסיםעריכה

הזוכה מלך השערים השחקן המצטיין
בני "פלפלה" כפר קאסם ברזיל  לוקאו
(מכבי "רימקס" נתניה)[א]
11 שערים ברזיל  ברונו שאבייר
(בני "פלפלה" כפר קאסם)
  1. ^ למרות שלוקאו חלק את מלכות השערים ביחד עם ברונו שאבייר, הוחלט להעניק את גביע זה ללוקאו בלבד.

מלך השעריםעריכה

להלן טבלת מלך השערים המכילה את כל מי שהבקיע למעלה מארבעה שערים במהלך העונה:

# שחקן קבוצה שערים
1 ברזיל  לוקאו מכבי "רימקס" נתניה 11
ברזיל  ברונו שאבייר בני "פלפלה" כפר קאסם
2 ברזיל  פיליפה דה סילבה בני "פלפלה" כפר קאסם 10
3 ישראל  אלון לוי מכבי "רימקס" נתניה 9
ברזיל  מיגל ג'וניור הפועל "יילמזלר" חולון
ישראל  בר שם טוב בית"ר "טופס ישיר" ירושלים
4 ישראל  עאמר יתים בני "פלפלה" כפר קאסם 8
ישראל  אליחי צברי מכבי "רימקס" נתניה
ברזיל  הדסון הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון
ברזיל  ריידר הפועל "אווז הזהב" באר שבע
5 ישראל  מיכאל קירטבה הפועל "קונפינו" חדרה 7
אורוגוואי  ניקולאס בלה הפועל "יילמזלר" חולון
ברזיל  פאוליניו עירוני ראש העין
ישראל  קובי בדש בית"ר "מילק" מעלה אדומים
6 ברזיל  רפיניה מכבי "רימקס" נתניה 6
ישראל  צחי אילוז הפועל "קונפינו" חדרה
ברזיל  בנג'מין ג'וניור עירוני ראש העין
בולגריה  פיליפ פיליפוב הפועל "אווז הזהב" באר שבע
ישראל  אלירן מגול "אוטו ח"י" בני יהודה
ישראל  ניסן רביבו בית"ר "טופס ישיר" ירושלים
ישראל  אדם מאייר הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל
7 ברזיל  בוקיניה בני "פלפלה" כפר קאסם 5
ישראל  סאמח מרעב בני "פלפלה" כפר קאסם
ישראל  חמאדה ג'בארין בני "פלפלה" כפר קאסם
ברזיל  אנטוניו מכבי "רימקס" נתניה
ישראל  גיא עיני מכבי "רימקס" נתניה
ישראל  אלירן שמש הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון
ישראל  אור אילוז הפועל "קונפינו" חדרה
ישראל  רון אלקובי הפועל "קונפינו" חדרה
ישראל  איוב אבו סבית "אוטו ח"י" בני יהודה

ראו גםעריכה

קישורים חיצונייםעריכה