הדרך ההיסטורית יפו–שכם – הבדלי גרסאות
תוכן שנמחק תוכן שנוסף
Liadmalone (שיחה | תרומות) מ ←תוואי הדרך: ויקיזציה, הגהה |
|||
שורה 2:
==תוואי הדרך==
הדרך יצאה מ[[כיכר השעון]] ב[[יפו]] דרך הרחובות
תוואי צפוני פנה ממחלף ארלוזורוב ל[[כביש 482|רחוב אבא הלל]], חצה את [[נחל הירקון]] על 'גִ'סְר אֶל-הַדָּאר' ([[גשר]] שאון ה[[מים]]) הוא גשר [[עשר טחנות]] (בסמוך ל[[קניון איילון]]), והמשיך לכיוון צפון מערב במקביל לירקון ול[[נחל קנה]] עד [[ביאר עדס]] ו[[ג'לג'וליה]]. תוואי דרומי עבר מרחוב אבא הלל בצמוד לגדה הדרומית של הירקון ומצפון ל[[פתח תקווה]], חצה את [[נחל שילה]], הירקון ו[[נחל קנה]] מצפון ל[[מחלף מורשה]], והמשיך עד אזור ג'לגוליה.
|