טקס פרסי האקדמיה הבריטית לטלוויזיה 2019

טקס פרסי האקדמיה הבריטית לטלוויזיה 2019 נערך ב-12 במאי 2019 ברויאל פסטיבל הול שבלונדון.[1][2]

טקס פרסי האקדמיה הבריטית לטלוויזיה 2019
תאריך 12 במאי 2019 עריכת הנתון בוויקינתונים
מיקום רויאל פסטיבל הול עריכת הנתון בוויקינתונים
2018
2020
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

שמות המועמדים פורסמו ב-28 במרץ 2019, ואילו המועמדים בקטגוריית "Virgin TV’s Must-See Moments" ("רגעים שחייבים לראות") פורסמו ב-27 במרץ.[3] טקס פרסי האוּמנויות של האקדמיה הבריטית לטלוויזיה לשנת 2019 נערך ב-28 באפריל 2019.[1]

זוכים ומועמדיםעריכה

 
בנדיקט קמברבאץ', זוכה פרס השחקן הטוב ביותר
 
בן וישו, זוכה פרס שחקן המשנה הטוב ביותר
 
פיונה שו, זוכת פרס שחקנית המשנה הטובה ביותר
 
סטיב פמברטון, זוכה פרס ההופעה הקומית הגברית הטובה ביותר
 
ג'סיקה היינס, זוכת פרס ההופעה הקומית הנשית הטובה ביותר
 
לי מאק, זוכה פרס הופעת הבידור הטובה ביותר
 
זוכה פרס הופעת הבידור הטובה ביותר, מפיקה-שותפה ותסריטאית ראשית של "להרוג את איב", זוכת סדרת הדרמה הטובה ביותר
סדרת הדרמה הטובה ביותר המיני-סדרה הטובה ביותר
דרמה יחידה הטובה ביותר אופרת הסבון ודרמה בהמשכים הטובה ביותר
  • איסטאנדרס (BBC One)
    • חדר מיון (BBC One)
    • קורוניישן סטריט (ITV)
    • הוליאוקס (ערוץ 4)
השחקן הטוב ביותר השחקנית הטובה ביותר
שחקן המשנה הטוב ביותר שחקנית המשנה הטובה ביותר
ההופעה הקומית הגברית הטובה ביותר ההופעה הקומית הנשית הטובה ביותר
התסריט הקומי הטוב ביותר הקומדיה ותוכנית הבידור הקומית הטובה ביותר
  • סאלי לנצח (Sky Atlantic)
    • נערות דרי (ערוץ 4)
    • Mum (BBC Two)
    • Stath Lets Flats (ערוץ 4)
  • A League of Their Own (Sky One)
    • The Big Narstie Show (ערוץ 4)
    • The Last Leg (ערוץ 4)
    • Would I Lie to You? (BBC One)
הופעת הבידור הטובה ביותר פרס לו גרייד לתוכנית הבידור
  • לי מאק – Would I Lie to You? (BBC One)
    • אנט ודק – Ant & Dec's Saturday Night Takeaway (ITV)
    • דייוויד מיטשלWould I Lie to You? (BBC One)
    • רייצ'ל פאריס – The Mash Report (BBC Two)
  • Britain's Got Talent (ITV)
    • Ant & Dec's Saturday Night Takeaway (ITV)
    • Michael McIntyre's Big Show (BBC One)
    • Strictly Come Dancing (BBC One)
Best Factual Series or Strand Huw Wheldon Award for Specialist Factual
  • Louis Theroux's Altered States (BBC Two)
    • 24 Hours in A&E (ערוץ 4)
    • Life and Death Row : The Mass Execution (BBC Three)
    • Prison (ערוץ 4)
  • Suffragettes with Lucy Worsley (BBC One)
    • Bros: After the Screaming Stops (BBC Four)
    • Grayson Perry: Rites of Passage (ערוץ 4)
    • Superkids: Breaking Away from Care (ערוץ 4)
פרס רוברט פלהרטי לתוכנית הדוקומנטרית Best Feature
  • Gun No. 6 (BBC Two)
    • Driven: The Billy Monger Story (BBC Three)
    • My Dad, The Peace Deal and Me (BBC One)
    • School for Stammers (ITV)
  • Who Do You Think You Are? (BBC One)
    • Gordon, Gino and Fred's Road Trip (ITV)
    • The Great British Bake Off (ערוץ 4)
    • Mortimer & Whitehouse : Gone Fishing (BBC Two)
Best Reality and Constructed Factual שידור חי הטוב ביותר
  • I'm a Celebrity...Get Me Out of Here! (ITV)
    • Dragons' Den (BBC Two)
    • Old Peoples' Home for 4 Year Olds (ערוץ 4)
    • The Real Full Monty: Ladies' Night (ITV)
סיקור החדשות הטוב ביותר תוכנית האקטואליה הטובה ביותר
  • Cambridge Analytica Uncovered (ערוץ 4)
    • Bullying and Harassment in the House of Commons (Newsnight) (BBC Two)
    • Good Morning Britain: On the Knife Edge (ITV)
    • Good Morning Britain: Thomas Markle (ITV)
  • Myanmar's Killing Fields (Dispatches) (ערוץ 4)
    • Football's Wall of Silence (Al Jazeera Investigations) (ערוץ 4)
    • Iran Unveiled: Taking on the Ayatollahs (Exposure) (ITV)
    • Massacre at Ballymurphy (ערוץ 4)
תוכנית הספורט הטובה ביותר Best Short Form Programme
  • Missed Call (Real Stories)
    • Bovril Pam (Snatches: Moments from 100 Years of Women's Lives) (BBC Four)
    • The Mind of Herbert Clunkerdunk (BBC iPlayer)
    • Wondergate (BBC iPlayer)
התוכנית הבינלאומית הטובה ביותר רגעים שחייבים לראות[4]
  • היורשים (Sky Atlantic/HBO)
    • 54 Hours : The Gladbeck Hostage Crisis (BBC Four)
    • סיפורה של שפחה (ערוץ 4/הולו)
    • Reporting Trump's First Year : The Fourth Estate (Storyville) (BBC Two)

מועמדויות מרובותעריכה

תוכניות עם מועמדויות מרובות
מועמדות תוכנית
15 להרוג את איב
12 שערורייה אנגלית למדי
6 שומר ראש
פטריק מלרוז
5 המתופפת הקטנה
4 גברת וילסון
Mum
3 Bros: After the Screaming Stops
מראה שחורה: בנדרסנאץ'
The Royal British Legion Festival of Remembrance
סאלי לנצח
נעלמת
Would I Lie to You?
2 Ant & Dec's Saturday Night Takeaway
"ארבעה ימים"
קורוניישן סטריט
שושלות
Good Morning Britain
השריפה במגדל גרנפל
Killed by My Debt
קירי
The Long Song
Louis Theroux's Altered States
The Mash Report
Michael Palin in North Korea
Peter Kay's Car Share
Prison
חתונת הנסיך הארי ומייגן מרקל
Stath Lets Flats
Strictly Come Dancing
Through the Gates (On the Edge)
This Country
The Voice UK
אולימפיאדת פיונגצ'אנג (2018)
מועמדויות מרובות לפי רשתות
מועמדויות רשת
76 BBC One
25 BBC Two
23 Channel 4
16 ITV
14 Sky Atlantic
8 BBC Three
6 BBC Four
נטפליקס
3 ערוץ 5

קישורים חיצונייםעריכה

הערות שולייםעריכה

  1. ^ 1 2 "When are the 2019 Bafta Television Awards on TV? How can I watch and when are the nominees announced?". Radio Times (באנגלית). בדיקה אחרונה ב-27 במרץ 2019. 
  2. ^ "Nominations announced: Virgin Media British Academy Television Awards and British Academy Television Craft Awards in 2019". www.bafta.org (באנגלית). 28 במרץ 2019. בדיקה אחרונה ב-28 במרץ 2019. 
  3. ^ "TV Baftas Must-See Moment nominees include Bodyguard and Doctor Who". Radio Times (באנגלית). בדיקה אחרונה ב-27 במרץ 2019. 
  4. ^ "Virgin Media". keepup.virginmedia.com. בדיקה אחרונה ב-27 במרץ 2019.