שנה
עיר מארחת
1896
רוסיה סנקט פטרבורג
גילברט פוקס גרמניה גרמניה
גוסטב היגל אוסטריה אוסטריה
גיאורגי סנדרס רוסיה רוסיה
1897
שוודיה סטוקהולם
גוסטב היגל אוסטריה אוסטריה
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
יוהאן לפסטאד נורווגיה נורווגיה
1898
בריטניה לונדון
הנינג גרננדר שוודיה שוודיה
גוסטב היגל אוסטריה אוסטריה
גילברט פוקס גרמניה גרמניה
1899
שווייץ דאבוס
גוסטב היגל אוסטריה אוסטריה
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
אדגר סיירס בריטניה בריטניה
1900
שווייץ דאבוס
גוסטב היגל אוסטריה אוסטריה
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
אין מתחרים אחרים
1901
שוודיה סטוקהולם
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
גילברט פוקס גרמניה גרמניה
אין מתחרים אחרים
1902
בריטניה לונדון
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
מאדג' סיירס (אישה) בריטניה בריטניה
מרטין גורדן גרמניה גרמניה
1903
רוסיה סנקט פטרבורג
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
ניקולאי פאנין רוסיה רוסיה
מקס בוהטש אוסטריה אוסטריה
1904
גרמניה ברלין
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
היינריך בורגר גרמניה גרמניה
מרטין גורדן גרמניה גרמניה
1905
שוודיה סטוקהולם
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
מקס בוהטש אוסטריה אוסטריה
פר תורן שוודיה שוודיה
1906
גרמניה מינכן
גילברט פוקס גרמניה גרמניה
היינריך בורגר גרמניה גרמניה
ברור מאייר שוודיה שוודיה
1907
אוסטריה וינה
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
מקס בוהטש אוסטריה אוסטריה
גילברט פוקס גרמניה גרמניה
1908
אופווה
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
גילברט פוקס גרמניה גרמניה
היינריך בורגר גרמניה גרמניה
1909
שוודיה סטוקהולם
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
פר תורן שוודיה שוודיה
ארנסט הרץ אוסטריה אוסטריה
1910
שווייץ דאבוס
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
ורנר ריטברגר גרמניה גרמניה
אנדור סנדה הונגריה הונגריה
1911
גרמניה ברלין
אולריך סלכוב שוודיה שוודיה
ורנר ריטברגר גרמניה גרמניה
פריץ קאכלר אוסטריה אוסטריה
1912
בריטניה מנצ'סטר
פריץ קאכלר אוסטריה אוסטריה
ורנר ריטברגר גרמניה גרמניה
אנדור סנדה הונגריה הונגריה
1913
אוסטריה וינה
פריץ קאכלר אוסטריה אוסטריה
ווילי בוקל אוסטריה אוסטריה
אנדור סנדה הונגריה הונגריה
1914
פינלנד הלסינקי
יסטה סנדהל שוודיה שוודיה
פריץ קאכלר אוסטריה אוסטריה
ווילי בוקל אוסטריה אוסטריה
1915– 1921
לא התקיימה בשל מלחמת העולם הראשונה
1922
שוודיה סטוקהולם
גיליס גראפשטרם שוודיה שוודיה
פריץ קאכלר אוסטריה אוסטריה
ווילי בוקל אוסטריה אוסטריה
1923
אוסטריה וינה
פריץ קאכלר אוסטריה אוסטריה
ווילי בוקל אוסטריה אוסטריה
יסטה סנדהל שוודיה שוודיה
1924
בריטניה מנצ'סטר
גיליס גראפשטרם שוודיה שוודיה
ווילי בוקל אוסטריה אוסטריה
ארנסט אופכר אוסטריה אוסטריה
1925
אוסטריה וינה
ווילי בוקל אוסטריה אוסטריה
פריץ קאכלר אוסטריה אוסטריה
אוטו פרייסקר אוסטריה אוסטריה
1926
גרמניה ברלין
ווילי בוקל אוסטריה אוסטריה
אוטו פרייסקר אוסטריה אוסטריה
ג'ון פייג' בריטניה בריטניה
1927
שווייץ דאבוס
ווילי בוקל אוסטריה אוסטריה
אוטו פרייסקר אוסטריה אוסטריה
קארל שאפר אוסטריה אוסטריה
1928
גרמניה ברלין
ווילי בוקל אוסטריה אוסטריה
קארל שאפר אוסטריה אוסטריה
הוגו דיסטלר אוסטריה אוסטריה
1929
בריטניה לונדון
גיליס גראפשטרם שוודיה שוודיה
קארל שאפר אוסטריה אוסטריה
לודוויג ורדה אוסטריה אוסטריה
1930
ארצות הברית ניו יורק
קארל שאפר אוסטריה אוסטריה
רוג'ר טרנר ארצות הברית ארצות הברית
ז'ורז' גאוטשי שווייץ שווייץ
1931
גרמניה ברלין
קארל שאפר אוסטריה אוסטריה
רוג'ר טרנר ארצות הברית ארצות הברית
ארנסט באייר גרמניה גרמניה
1932
קנדה מונטריאול
קארל שאפר אוסטריה אוסטריה
מונטגומרי וילסון קנדה קנדה
ארנסט באייר גרמניה גרמניה
1933
שווייץ ציריך
קארל שאפר אוסטריה אוסטריה
ארנסט באייר גרמניה גרמניה
מרקוס ניקנן פינלנד פינלנד
1934
שוודיה סטוקהולם
קארל שאפר אוסטריה אוסטריה
ארנסט באייר גרמניה גרמניה
אריך ארדוס אוסטריה אוסטריה
1935
הונגריה בודפשט
קארל שאפר אוסטריה אוסטריה
ג'ק דאן בריטניה בריטניה
דנש פטאקי הונגריה הונגריה
1936
צרפת פריז
קארל שאפר אוסטריה אוסטריה
גרהם שארפ בריטניה בריטניה
פליקס קספר אוסטריה אוסטריה
1937
אוסטריה וינה
פליקס קספר אוסטריה אוסטריה
גרהם שארפ בריטניה בריטניה
אלמר טרטק הונגריה הונגריה
1938
גרמניה ברלין
פליקס קספר אוסטריה אוסטריה
גרהם שארפ בריטניה בריטניה
הרברט אלווארד אוסטריה אוסטריה
1939
הונגריה בודפשט
גרהם שארפ בריטניה בריטניה
פרדי טומלינס בריטניה בריטניה
הורסט פבר גרמניה גרמניה
1940– 1946
לא התקיימה בשל מלחמת העולם השנייה
1947
שוודיה סטוקהולם
הנס גרשווילר שווייץ שווייץ
דיק באטן ארצות הברית ארצות הברית
ארתור אפפל בריטניה בריטניה
1948
שווייץ דאבוס
דיק באטן ארצות הברית ארצות הברית
הנס גרשווילר שווייץ שווייץ
אדה קיראי הונגריה הונגריה
1949
צרפת פריז
דיק באטן ארצות הברית ארצות הברית
אדה קיראי הונגריה הונגריה
אדי ראדה אוסטריה אוסטריה
1950
בריטניה לונדון
דיק באטן ארצות הברית ארצות הברית
אדה קיראי הונגריה הונגריה
הייז אלן ג'נקינס ארצות הברית ארצות הברית
1951
איטליה מילאנו
דיק באטן ארצות הברית ארצות הברית
ג'יימס גרוגן ארצות הברית ארצות הברית
הלמוט זייבט אוסטריה אוסטריה
1952
צרפת פריז
דיק באטן ארצות הברית ארצות הברית
ג'יימס גרוגן ארצות הברית ארצות הברית
הייז אלן ג'נקינס ארצות הברית ארצות הברית
1953
שווייץ דאבוס
הייז אלן ג'נקינס ארצות הברית ארצות הברית
ג'יימס גרוגן ארצות הברית ארצות הברית
קרלו פאסי איטליה איטליה
1954
נורווגיה אוסלו
הייז אלן ג'נקינס ארצות הברית ארצות הברית
ג'יימס גרוגן ארצות הברית ארצות הברית
אלן ג'ילטי צרפת צרפת
1955
אוסטריה וינה
הייז אלן ג'נקינס ארצות הברית ארצות הברית
רונלד רוברטסון ארצות הברית ארצות הברית
דייוויד ג'נקינס ארצות הברית ארצות הברית
1956
מערב גרמניה גרמיש-פרטנקירכן
הייז אלן ג'נקינס ארצות הברית ארצות הברית
רונלד רוברטסון ארצות הברית ארצות הברית
דייוויד ג'נקינס ארצות הברית ארצות הברית
1957
ארצות הברית קולורדו ספרינגס
דייוויד ג'נקינס ארצות הברית ארצות הברית
טים בראון ארצות הברית ארצות הברית
צ'ארלס סנלינג קנדה קנדה
1958
צרפת פריז
דייוויד ג'נקינס ארצות הברית ארצות הברית
טים בראון ארצות הברית ארצות הברית
אלן ג'ילטי צרפת צרפת
1959
ארצות הברית קולורדו ספרינגס
דייוויד ג'נקינס ארצות הברית ארצות הברית
דונלד ג'קסון קנדה קנדה
טים בראון ארצות הברית ארצות הברית
1960
קנדה ונקובר
אלן ג'ילטי צרפת צרפת
דונלד ג'קסון קנדה קנדה
אלן קלמט צרפת צרפת
1961
התבטלה בשל התרסקות טיסה 548 של סבנה
1962
צ'כוסלובקיה פראג
דונלד ג'קסון קנדה קנדה
קרול דיווין צ'כוסלובקיה צ'כוסלובקיה
אלן קלמט צרפת צרפת
1963
איטליה קורטינה ד'אמפצו
דונלד מקפרסון קנדה קנדה
אלן קלמט צרפת צרפת
מנפרד שנלדורפר גרמניה גרמניה
1964
מערב גרמניה דורטמונד
מנפרד שנלדורפר גרמניה גרמניה
אלן קלמט צרפת צרפת
קרול דיווין צ'כוסלובקיה צ'כוסלובקיה
1965
ארצות הברית קולורדו ספרינגס
אלן קלמט צרפת צרפת
סקוט אלן ארצות הברית ארצות הברית
דונלד נייט קנדה קנדה
1966
שווייץ דאבוס
אמריך דנצר אוסטריה אוסטריה
וולפגנג שוורץ אוסטריה אוסטריה
גארי ויסקונטי ארצות הברית ארצות הברית
1967
אוסטריה וינה
אמריך דנצר אוסטריה אוסטריה
וולפגנג שוורץ אוסטריה אוסטריה
גארי ויסקונטי ארצות הברית ארצות הברית
1968
שווייץ ז'נבה
אמריך דנצר אוסטריה אוסטריה
טים ווד ארצות הברית ארצות הברית
פטריק פרה צרפת צרפת
1969
ארצות הברית קולורדו ספרינגס
טים ווד ארצות הברית ארצות הברית
אונדריי נפלה צ'כוסלובקיה צ'כוסלובקיה
פטריק פרה צרפת צרפת
1970
יוגוסלביה ליובליאנה
טים ווד ארצות הברית ארצות הברית
אונדריי נפלה צ'כוסלובקיה צ'כוסלובקיה
גינטר צילר מזרח גרמניה מזרח גרמניה
1971
צרפת ליון
אונדריי נפלה צ'כוסלובקיה צ'כוסלובקיה
פטריק פרה צרפת צרפת
סרגיי צ'טבורוחין ברית המועצות ברית המועצות
1972
קנדה קלגרי
אונדריי נפלה צ'כוסלובקיה צ'כוסלובקיה
סרגיי צ'טבורוחין ברית המועצות ברית המועצות
ולדימיר קובלוב ברית המועצות ברית המועצות
1973
צ'כוסלובקיה ברטיסלבה
אונדריי נפלה צ'כוסלובקיה צ'כוסלובקיה
סרגיי צ'טבורוחין ברית המועצות ברית המועצות
יאן הופמן מזרח גרמניה מזרח גרמניה
1974
מערב גרמניה מינכן
יאן הופמן מזרח גרמניה מזרח גרמניה
סרגיי וולקוב ברית המועצות ברית המועצות
טולר קרנסטון קנדה קנדה
1975
ארצות הברית קולורדו ספרינגס
סרגיי וולקוב ברית המועצות ברית המועצות
ולדימיר קובלוב ברית המועצות ברית המועצות
ג'ון קארי בריטניה בריטניה
1976
שוודיה גטבורג
ג'ון קארי בריטניה בריטניה
ולדימיר קובלוב ברית המועצות ברית המועצות
יאן הופמן מזרח גרמניה מזרח גרמניה
1977
יפן טוקיו
ולדימיר קובלוב ברית המועצות ברית המועצות
יאן הופמן מזרח גרמניה מזרח גרמניה
מינורו סאנו יפן יפן
1978
קנדה אוטווה
צ'רלי טיקנר ארצות הברית ארצות הברית
יאן הופמן מזרח גרמניה מזרח גרמניה
רובין קזינס בריטניה בריטניה
1979
אוסטריה וינה
ולדימיר קובלוב ברית המועצות ברית המועצות
רובין קזינס בריטניה בריטניה
יאן הופמן מזרח גרמניה מזרח גרמניה
1980
מערב גרמניה דורטמונד
יאן הופמן מזרח גרמניה מזרח גרמניה
רובין קזינס בריטניה בריטניה
צ'רלי טיקנר ארצות הברית ארצות הברית
1981
ארצות הברית הרטפורד
סקוט המילטון ארצות הברית ארצות הברית
דייוויד סנטי ארצות הברית ארצות הברית
איגור בוברין ברית המועצות ברית המועצות
1982
דנמרק קופנהגן
סקוט המילטון ארצות הברית ארצות הברית
נורברט שרם גרמניה גרמניה
בריאן פוקאר קנדה קנדה
1983
פינלנד הלסינקי
סקוט המילטון ארצות הברית ארצות הברית
נורברט שרם גרמניה גרמניה
בריאן אורסר קנדה קנדה
1984
קנדה אוטווה
סקוט המילטון ארצות הברית ארצות הברית
בריאן אורסר קנדה קנדה
אלכסנדר פדיב ברית המועצות ברית המועצות
1985
יפן טוקיו
אלכסנדר פדיב ברית המועצות ברית המועצות
בריאן אורסר קנדה קנדה
בריאן בויטנו ארצות הברית ארצות הברית
1986
שווייץ ז'נבה
בריאן בויטנו ארצות הברית ארצות הברית
בריאן אורסר קנדה קנדה
אלכסנדר פדיב ברית המועצות ברית המועצות
1987
ארצות הברית סינסינטי
בריאן אורסר קנדה קנדה
בריאן בויטנו ארצות הברית ארצות הברית
אלכסנדר פדיב ברית המועצות ברית המועצות
1988
הונגריה בודפשט
בריאן בויטנו ארצות הברית ארצות הברית
בריאן אורסר קנדה קנדה
ויקטור פטרנקו ברית המועצות ברית המועצות
1989
צרפת פריז
קורט בראונינג קנדה קנדה
כריסטופר באומן ארצות הברית ארצות הברית
גז'גוז' פיליפובסקי פולין פולין
1990
קנדה הליפקס
קורט בראונינג קנדה קנדה
ויקטור פטרנקו ברית המועצות ברית המועצות
כריסטופר באומן ארצות הברית ארצות הברית
1991
גרמניה מינכן
קורט בראונינג קנדה קנדה
ויקטור פטרנקו ברית המועצות ברית המועצות
טוד אלדרדג' ארצות הברית ארצות הברית
1992
ארצות הברית אוקלנד
ויקטור פטרנקו
קורט בראונינג קנדה קנדה
אלביס סטויקו קנדה קנדה
1993
צ'כיה פראג
קורט בראונינג קנדה קנדה
אלביס סטויקו קנדה קנדה
אלכסיי אורמנוב רוסיה רוסיה
1994
יפן צ'יבה
אלביס סטויקו קנדה קנדה
פיליפ קנדלורו צרפת צרפת
ויאצ'סלב זגורודניוק אוקראינה אוקראינה
1995
בריטניה ברמינגהאם
אלביס סטויקו קנדה קנדה
טוד אלדרדג' ארצות הברית ארצות הברית
פיליפ קנדלורו צרפת צרפת
1996
קנדה אדמונטון
טוד אלדרדג' ארצות הברית ארצות הברית
איליה קוליק רוסיה רוסיה
רודי גלינדו ארצות הברית ארצות הברית
1997
שווייץ לוזאן
אלביס סטויקו קנדה קנדה
טוד אלדרדג' ארצות הברית ארצות הברית
אלכסי יגודין רוסיה רוסיה
1998
ארצות הברית מיניאפוליס
אלכסי יגודין רוסיה רוסיה
טוד אלדרדג' ארצות הברית ארצות הברית
יבגני פלושנקו רוסיה רוסיה
1999
פינלנד הלסינקי
אלכסי יגודין רוסיה רוסיה
יבגני פלושנקו רוסיה רוסיה
מייקל וייס ארצות הברית ארצות הברית
2000
צרפת ניס
אלכסי יגודין רוסיה רוסיה
אלביס סטויקו קנדה קנדה
מייקל וייס ארצות הברית ארצות הברית
2001
קנדה ונקובר
יבגני פלושנקו רוסיה רוסיה
אלכסי יגודין רוסיה רוסיה
טוד אלדרדג' ארצות הברית ארצות הברית
2002
יפן נאגנו
אלכסי יגודין רוסיה רוסיה
טימותי גובל ארצות הברית ארצות הברית
טקשי הונדה יפן יפן
2003
ארצות הברית וושינגטון די. סי.
יבגני פלושנקו רוסיה רוסיה
טימותי גובל ארצות הברית ארצות הברית
טקשי הונדה יפן יפן
2004
גרמניה דורטמונד
יבגני פלושנקו רוסיה רוסיה
בריאן ג'ובר צרפת צרפת
שטפן לינדמן גרמניה גרמניה
2005
רוסיה מוסקבה
סטפן למביאל שווייץ שווייץ
ג'פרי בטל קנדה קנדה
איוואן ליסאצ'ק ארצות הברית ארצות הברית
2006
קנדה קלגרי
סטפן למביאל שווייץ שווייץ
בריאן ג'ובר צרפת צרפת
איוואן ליסאצ'ק ארצות הברית ארצות הברית
2007
יפן טוקיו
בריאן ג'ובר צרפת צרפת
דייסוקה טקהשי יפן יפן
סטפן למביאל שווייץ שווייץ
2008
שוודיה שוודיה גטבורג
ג'פרי בטל קנדה קנדה
בריאן ג'ובר צרפת צרפת
ג'וני וייר ארצות הברית ארצות הברית
2009
ארצות הברית לוס אנג'לס
איוואן ליסאצ'ק ארצות הברית ארצות הברית
פטריק צ'ן קנדה קנדה
בריאן ג'ובר צרפת צרפת
2010
איטליה טורינו
דייסוקה טקהשי יפן יפן
פטריק צ'ן קנדה קנדה
בריאן ג'ובר צרפת צרפת
2011
רוסיה מוסקבה
פטריק צ'ן קנדה קנדה
טקהיקו קוזוקה יפן יפן
ארתור גשינסקי רוסיה רוסיה
2012
צרפת ניס
פטריק צ'ן קנדה קנדה
דייסוקה טקהשי יפן יפן
יוזורו האניו יפן יפן
2013
קנדה לונדון
פטריק צ'ן קנדה קנדה
דניס טן קזחסטן
חאווייר פרננדס ספרד ספרד
2014
יפן סאיטאמה
יוזורו האניו יפן יפן
טצוקי מצ'ידה יפן יפן
חאווייר פרננדס ספרד ספרד
2015
הרפובליקה העממית של סין שאנגחאי
חאווייר פרננדס ספרד ספרד
יוזורו האניו יפן יפן
דניס טן קזחסטן
2016
ארצות הברית בוסטון
חאווייר פרננדס ספרד ספרד
יוזורו האניו יפן יפן
ג'ין בויאנג הרפובליקה העממית של סין סין
2017
פינלנד הלסינקי
יוזורו האניו יפן יפן
שומה אונו יפן יפן
ג'ין בויאנג הרפובליקה העממית של סין סין
2018
איטליה מילאנו
נייתן צ'ן ארצות הברית ארצות הברית
שומה אונו יפן יפן
מיכאיל קוליאדה רוסיה רוסיה
2019
יפן סאיטאמה
נייתן צ'ן ארצות הברית ארצות הברית
יוזורו האניו יפן יפן
וינסנט ז'ו ארצות הברית ארצות הברית
2020
קנדה מונטריאול
בוטלה בשל התפרצות נגיף קורונה-ווהאן
2021
שוודיה סטוקהולם
2022
צרפת מונפלייה
2023
יפן סאיטאמה
2024
קנדה מונטריאול
2025
ארצות הברית בוסטון
2026
צ'כיה פראג