גביע המדינה בכדורגל 2023/2024

עונת תחרות בכדורגל
ערך זה עוסק באירוע אקטואלי או מתמשך
הנתונים בנושא זה משתנים במהירות או בהתמדה, ועל כן ייתכן שהם חלקיים, לא מדויקים או לא מעודכנים.

גביע המדינה ווינר לעונת 2023/2024 היא התחרות ה-85 מאז היווסדה וה-71 מאז קום מדינת ישראל. משחקי התחרות החלו ב-30 באוגוסט 2023. זוהי הפעם הראשונה שבה שונה השם לגביע המדינה בגלל הסכם חסות ולכן הוא נקרא "גביע המדינה ווינר" החל מעונה זו[1].

גביע המדינה "ווינר" 2023/2024
מארחת ישראלישראל ישראל
תקופת התחרות 30 באוגוסט 202330 במאי 2024 (275 ימים)
מספר משתתפות כל הקבוצות הרשומות בהתאחדות לכדורגל
מספר משחקים 190
מספר שערים 686 (3.61 בממוצע למשחק)
מלך השערים ישראלישראל לירן חזן
(מכבי פתח תקווה) (5 שערים)

סיבובים מוקדמים עריכה

בסיבובים א'-ד' מתמודדות קבוצות ליגה ב וליגה ג'

ליגה ב עריכה

שתי קבוצות מכל ליגה אזורית (מחזיקת גביע המחוז וסגניתה) מעפילות לשלב השישי.

ליגה ב' צפון א' עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
בית"ר נהריה 1-3 מכבי בני ג'דידה מכר
מכבי עירוני יפיע 2-1 הפועל עירוני עראבה
אחי עכו 1-2 עירוני בני קאבול
מ.כ. שפרעם 2-0 מכבי בני אבו סנאן
הפועל בני בענה 2-0 אהלי טמרה
מ.ס. מכבי ממב"ע הגולן 1-5 אחווה שעב
סיבוב שני
הפועל עירוני כרמיאל 0-4 אחי עכו
צעירי טמרה 2-3 מכבי בני אבו סנאן
בית"ר נהריה 1-3 אהלי טמרה
מ.ס. מכבי ממב"ע הגולן 2-4 הפועל עראבה
סיבוב שלישי
בית"ר נהריה 2-4 הפועל עירוני כרמיאל
מ.ס. מכבי ממב"ע הגולן 1-2 צעירי טמרה
סיבוב רביעי
בית"ר נהריה 0-4 מ.ס. מכבי ממב"ע הגולן
  • בית"ר נהריה זכתה בגביע המחוזי והעפילה ביחד עם מ.ס. מכבי ממב"ע הגולן מכר לסיבוב השישי

ליגה ב' צפון ב' עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
הפועל בני פוריידיס 3-0 איחוד בני בקה
מ.ס. טירת כרמל 0-2 (הארכה) הפועל בני ערארה
הפועל בני מוסמוס 1-2 הפועל יפיע
מכבי נווה שאנן 0-3 מכבי אחווה פוריידיס
הפועל בית שאן מסילות 2-3 מ.כ. הפועל בני סנדלה
סיבוב שני
הפועל בני מוסמוס 1-1 (5-4 פ)) בית"ר חיפה
מכבי נווה שאנן 1-2 (הארכה) הפועל בית שאן מסילות
מ.ס. טירת כרמל 0-4 מכבי אחי אכסאל
איחוד בני בקה 0-5 מ.ס. בני קלנסווה
סיבוב שלישי
מ.ס. טירת כרמל 3-4 מכבי נווה שאנן
איחוד בני בקה 0-2 בית"ר חיפה
סיבוב רביעי
איחוד בני בקה 2-0 מ.ס. טירת כרמל
  • מ.ס טירת כרמל זכתה בגביע המחוזי והעפילה ביחד עם איחוד בני בקה לסיבוב השישי

ליגה ב' דרום א' עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
הפועל אזור 1-2 מ.ס. בני יפו אורתודוכסים
הפועל מחנה יהודה 0-1 בית"ר רמת גן
מכבי עמישב פתח תקווה 0-3 בית"ר תל אביב
בית"ר פתח תקווה 1-0 הכח מכבי עמידר רמת גן
הפועל הוד השרון 4-0 ספורטינג תל אביב
מ.כ. צעירי טירה 0-3 הפועל שועאע כפר קאסם
הפועל קריית אונו 2-1 אינטר תל אביב
עירוני בית דגן 2-0 (הארכה) א.כ. המכתש גבעתיים
סיבוב שני
מכבי עמישב פתח תקווה 1-3 א.כ. המכתש גבעתיים
הפועל אזור 3-4 אינטר תל אביב
הכח מכבי עמידר רמת גן 2-0 מ.כ. צעירי טירה
ספורטינג תל אביב 3-1 הפועל מחנה יהודה
סיבוב שלישי
הפועל מחנה יהודה 1-2 הפועל אזור
צעירי טירה 2-2 (4-2 פ) מכבי עמישב פתח תקווה
סיבוב רביעי
מכבי עמישב פתח תקווה 2-3 הפועל מחנה יהודה
  • מכבי עמישב פתח תקווה זכתה בגביע המחוזי והעפילה ביחד עם הפועל מחנה יהודה מכר לסיבוב השישי

ליגה ב' דרום ב' עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
הפועל עירוני גדרה 7-2 מכבי עירוני קריית גת
מ.כ. ירושלים 6-8 (הארכה) מ.ס. רמלה
מ.כ. שדרות 0-4 הפועל ירוחם
מ.ס. הפועל שגב שלום 1-3 (הארכה) בית"ר עירוני קריית גת
בית"ר יבנה 2-6 מ.ס. שיכון המזרח
סיבוב שני
בני אילת 1-4 מ.ס. הפועל שגב שלום
מכבי נתיבות 3-0 מ.כ. שדרות
מ.כ. הפועל בני אשדוד 1-3 מ.כ. ירושלים
מכבי עירוני קריית גת 1-3 בית"ר יבנה
סיבוב שלישי
מ.כ. הפועל בני אשדוד 0-2 בני אילת
מכבי עירוני קריית גת ניצחון טכני מ.כ שדרות
סיבוב רביעי
מ.כ. הפועל בני אשדוד 2-1 מכבי עירוני קריית גת

ליגה ג' עריכה

מחזיקת גביע המחוז מעפילה לשלב השישי.

ליגה ג' גליל עליון עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
סיבוב שני
מכבי סקציה מעלות תרשיחא 5-3 איחוד בני מג'ד אל-כרום
צעירי סכנין 0-4 הפועל מעיליא
סיבוב שלישי
צעירי סכנין 1-2 איחוד בני מג'ד אל-כרום
הפועל שלומי 3-1 מ.ס. בית ג'אן רני
סיבוב רביעי
צעירי סכנין 4-3 מ.ס. בית ג'אן רני

מ.ס בית ג'אן רני זכתה בגביע המחוזי והעפילה לסיבוב השישי

ליגה ג' גליל תחתון עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
סיבוב שני
סיבוב שלישי
בית"ר כפר כנא רדואן ניצחון טכני מכבי בסמת טבעון
מכבי איחוד בני אבטין 0-6 בית"ר קריית אתא כפיר
סיבוב רביעי
בית"ר כפר כנא רדואן 2-1 מכבי איחוד בני אבטין

מכבי איחוד בני אבטין זכתה בגביע המחוזי והעפילה לסיבוב השישי

ליגה ג' יזרעאל עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
סיבוב שני
הפועל רמות מנשה מגידו 0-3 מ.ס. פרדס חנה כרכור
הפועל עין סהלה 3-0 מכבי עירוני ברטעה
סיבוב שלישי
מכבי עירוני ברטעה 3-1 איחוד צעירי איכסל
הפועל רמות מנשה מגידו 3-1 הפועל דלית אל-כרמל
סיבוב רביעי
איחוד צעירי איכסל ניצחון טכני הפועל דלית אל-כרמל

איחוד צעירי איכסל זכתה בגביע המחוזי והעפילה לסיבוב השישי

ליגה ג' שומרון עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
מ.ס. צעירי חיפה 0-6 מ.ס. קריית חיים
סיבוב שני
מ.כ. כרמל חיפה 1-3 (הארכה) מ.כ. כבביר
מכבי ברקאי 4-3 (הארכה) הפועל קריית חיים
בית"ר פרדס חנה 8-2 הפועל איחוד בני ג'ת
מ.ס. צעירי חיפה 1-0 מ.כ. צופי חיפה
סיבוב שלישי
מ.כ. כרמל חיפה 4-2 הפועל איחוד בני ג'ת
מ.כ. צופי חיפה 0-3 הפועל קריית חיים
סיבוב רביעי
הפועל איחוד בני ג'ת 3-0 מ.כ. צופי חיפה

מ.כ צופי חיפה זכתה בגביע המחוזי והעפילה לסיבוב השישי

ליגה ג' שרון עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
בית"ר טוברוק 3-1 בני ג'לג'וליה
הפועל פרדסיה 1-2 מ.כ. עירוני אריאל
מ.כ. בני רעננה 2-3 מ.כ. כפר סבא
סיבוב שני
בני הרצליה 3-4 (הארכה) מ.כ. בני רעננה
הפועל פרדסיה 3-0 בית"ר כפר סבא
מכבי השרון נתניה 2-4 הפועל אורנית
בני ג'לג'וליה 1-3 מכבי כפר יונה
סיבוב שלישי
בני הרצליה 0-3 מכבי השרון נתניה
בית"ר כפר סבא 1-6 בני ג'לג'וליה
סיבוב רביעי
בני הרצליה 3-0 בית"ר כפר סבא

בית"ר כפר סבא זכתה בגביע המחוזי והעפילה לסיבוב השישי

ליגה ג' תל אביב עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
הפועל צפרירים חולון 0-1 מכבי גבעת שמואל
אליצור יפו תל אביב 7-0 בני יהוד
מכבי אור יהודה 2-0 מכבי השקמה/רמת חן
הכח גלי גיל רמת גן 3-2 הפועל נווה גולן
בית"ר יפו ציון 0-1 מכבי ספרטק רמת גן
שיכון ותיקים רמת גן 0-2 מ.כ. תל אביב טומי
מכבי יהוד מונוסון 4-3 מ.כ. דיזנגוף תל אביב
בית"ר עזרא 1-0 (הארכה) הפועל רמת ישראל
סיבוב שני
מ.כ. דיזנגוף תל אביב 0-2 בני יהוד
מכבי השקמה/רמת חן 1-4 בית"ר יפו ציון
הפועל רמת ישראל 2-1 שיכון ותיקים רמת גן
הפועל צפרירים חולון 0-6 הפועל נווה גולן
סיבוב שלישי
מ.כ. דיזנגוף תל אביב 2-0 שיכון ותיקים רמת גן
מכבי השקמה/רמת חן 3-0 הפועל צפרירים חולון
סיבוב רביעי
שיכון ותיקים רמת גן 0-1 הפועל צפרירים חולון

שיכון ותיקים רמת גן זכתה בגביע המחוזי והעפילה לסיבוב השישי

ליגה ג' מרכז עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
הפועל טירת שלום 1-3 בית"ר גן יבנה
איחוד צעירי אבו גוש 2-3 צעירי לוד
מכבי באר יעקב עמית 0-2 בני רמלה
עירוני בית שמש 0-6 מכבי אבו גוש
סיבוב שני
מ.כ. אשדוד סיטי 3-6 איחוד צעירי אבו גוש
עירוני בית שמש 1-3 בית"ר גדרה
מ.ס. באר יעקב 2-0 מכבי באר יעקב עמית
הפועל טירת שלום 2-4 הפועל מבשרת ציון
סיבוב שלישי
מכבי באר יעקב עמית 2-3 הפועל טירת שלום
מ.כ. אשדוד סיטי 3-1 עירוני בית שמש
סיבוב רביעי
מכבי באר יעקב עמית 4-2 עירוני בית שמש

עירוני בית שמש זכתה בגביע המחוזי והעפילה לסיבוב השישי

ליגה ג' דרום עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
סיבוב ראשון
סיבוב שני
מכבי אשקלון 1-7 מכבי באר שבע
בני ירוחם 0-1 מ.כ. מיתר
מ.ס. באר שבע 4-0 עוצמה באר שבע
מ.כ. באר שבע 0-1 הפועל בני כסייפה
סיבוב שלישי
עוצמה באר שבע 1-2 (הארכה) מכבי אשקלון
בני ירוחם 1–2 מ.כ. באר שבע
סיבוב רביעי
עוצמה באר שבע 0-2 מ.כ. באר שבע

עוצמה באר שבע זכתה בגביע המחוזי והעפילה לסיבוב השישי

סיבוב חמישי עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
מחוז צפון
מ.ס. קריית ים 1-0 מכבי אתא ביאליק
הפועל מגדל העמק 3-1 (הארכה) הפועל באקה אל-גרבייה
עירוני נשר 0-1 הפועל כפר כנא
מ.ס. טירה 0-1 (הארכה) צעירי אום אל-פחם
הפועל כאוכב 2-0 מכבי אחי נצרת
הפועל רעננה 0-2 מ.ס. צעירי טייבה
הפועל בני זלפה ניצחון טכני מ.ס. צעירי כפר כנא
הפועל בועיינה ניצחון טכני מכבי נוג'ידאת אחמד
מחוז דרום
הפועל כפר שלם 1-2 הפועל בקעת הירדן
הפועל לוד 2-1 מ.ס. דימונה
שמשון תל אביב 2-2 (4-3 פ) הפועל הרצליה
מכבי שעריים 3-2 מ.כ. ירמיהו חולון
מכבי קריית מלאכי 2-1 (הארכה) בית"ר נורדיה ירושלים
מכבי יבנה 0-6 שמשון כפר קאסם
הפועל מרמורק 3-0 עירוני מודיעין
הפועל אשדוד 1-1 (3-2 פ) מכבי עירוני אשדוד

סיבוב שישי עריכה

32 הקבוצות שהעפילו מהשלב הקודם (16 קבוצות מליגות א') ו-16 המעפילות מליגות ב' וג' מתמודדות ביניהן לפי חלוקה למחוזות צפון ודרום. (בסוגריים מצוינת הליגה בה משחקת הקבוצה)

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
אזור צפון
הפועל רעננה (א') 0-1 מ.ס טירה (א')
עירוני נשר (א') 0-3 מ.ס בני "ממבע" הגולן (ב')
הפועל בקה אל גרבייה (א') 0-4 מ.ס. בית ג'אן ראני (ג')
בית"ר נהריה (ב') 0-1 (הארכה) מכבי נוג'ידאת אחמד (א')
מ.כ צופי חיפה (ג') 3-1 מ.ס טירת כרמל (ב')
מכבי אחי נצרת (א') 0-3 מכבי איחוד בני אבטין (ג')
מ.ס צעירי כפר קנא (א') 1-4 איחוד בני בקה (ב')
איחוד צעירי איכסל (ג') 3-0 מכבי אתא ביאליק (א')
אזור דרום
הפועל כפר שלם (א') 2-1 מכבי עירוני אשדוד (א')
מכבי קרית גת (ב') ניצחון טכני מ.ס דימונה (א')
א.ס נורדיה ירושלים (א') 1-2 מ.כ הפועל בני אשדוד (ב')
מכבי יבנה (א') 1-9 עירוני בית שמש (ג')
שיכון ותיקים רמת גן (ג') 8-0 מ.כ חולון ירמיהו (א')
עוצמה באר שבע (ג') 5-0 הפועל הרצליה (א')
בית"ר כפר סבא (ג') 4-0 הפועל מחנה יהודה (ב')
מכבי עמישב פתח תקווה (ב') עירוני מודיעין (א')

סיבוב ז עריכה

בסיבוב זה משתתפות המעפילות מהסיבוב השישי ובנוסף 12 קבוצות מהליגה הלאומית כאשר 4 קבוצות נוספות מהלאומית העפילו אוטומטית לסיבוב השמיני לפי הגרלה (עירוני טבריה, בני יהודה תל אביב, הפועל כפ"ס והפועל אום אל-פחם).

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
מ.ס טירת כרמל (ב') 0–1 מכבי אחי נצרת (א')
מ.כ חולון ירמיהו (א') 0–3 מכבי עירוני אשדוד (א')
הפועל הרצליה (א') 4–2 מכבי עמישב פתח תקווה (ב')
הפועל מחנה יהודה (ב') 0–5 הפועל רמת-גן גבעתיים (לאומית)
סקציה נס ציונה (לאומית) 1–1 (4–5פ) מ.ס. כפר קאסם (לאומית)
הפועל ניר רמת השרון (לאומית) 7–0 הפועל עפולה (לאומית)
הפועל רעננה (א') 1–2 מכבי יפו (לאומית)
מכבי יבנה (א') 4–0 איחוד בני שפרעם (לאומית)
בית"ר נהריה (ב') 1–6 מ.ס דימונה (א')
עירוני נשר (א') 1–3 מכבי אתא ביאליק (א')
הפועל נוף הגליל (לאומית) 2–1 הפועל עכו (לאומית)
מכבי הרצליה (לאומית) 0–1 מ.ס צעירי כפר קנא (א')
א.ס נורדיה ירושלים (א') 0–2 הפועל ראשון לציון (לאומית)
הפועל בקה אל גרבייה (א') 0–4 הפועל ק"ש (לאומית)

סיבוב ח' עריכה

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב'
מ.ס. אשדוד (על) 0–2 עירוני טבריה (לאומית)
עירוני אשדוד (א') 1–1 (3–5פ) הפועל חיפה (על)
הפועל חדרה (על) 0–2 מכבי תל אביב (על)
מכבי בני ריינה (על) 2–4 הפועל פתח תקווה (על)
הפועל ראשון לציון (לאומית) 1–0 מ.ס. דימונה (א')
הפועל רמת-גן (לאומית) 0–1 בני יהודה תל אביב (לאומית)
הפועל נוף הגליל (לאומית) 4–0 הפועל הרצליה (א')
הפועל באר שבע (על) 1–0 בית"ר ירושלים (על)
בני סכנין (על) 2–2 (2–4פ) הפועל ניר רמת השרון (לאומית)
מכבי נתניה (על) 2–1 מ.ס. כפר קאסם (לאומית)
מ.ס. צעירי כפר כנא (א') 2-1 עירוני קריית שמונה (לאומית)
מכבי אחי נצרת (א') 1–3 מכבי יפו (לאומית)
הפועל אום אל-פחם (לאומית) 2–0 מכבי אתא ביאליק (א')
מכבי פתח תקווה (על) 3–1 מכבי יבנה (א')
הפועל ירושלים (על) 2–0 הפועל תל אביב (על)
הפועל כפר סבא (לאומית) 3–6ה מכבי חיפה (על)

שלב הנוקאאוט עריכה

סיכום עריכה

 
שמינית הגמררבע הגמרחצי הגמרגמר
 
              
 
5 במרץ 2024 – סמי עופר
 
 
הפועל חיפה0
 
2 באפריל 2024 —
אצטדיון המושבה
 
מכבי פתח תקווה3
 
מכבי פתח תקווה4
 
28 בפברואר 2024 – בלומפילד
 
מכבי תל אביב2
 
מכבי תל אביב3
 
30 באפריל 2024 —
אצטדיון נתניה
 
מכבי יפו1
 
הפועל נוף הגליל0
 
28 בפברואר 2024 – אצטדיון גרין
 
מכבי פתח תקווה3
 
הפועל נוף הגליל3
 
2 באפריל 2024 —
אצטדיון נתניה
 
הפועל ראשון לציון1
 
עירוני קריית שמונה0
 
5 במרץ 2024 – אצטדיון נתניה
 
הפועל נוף הגליל2
 
עירוני קריית שמונה2
 
30 במאי 2024 —
אצטדיון בלומפילד
 
הפועל ניר רמת השרון1
 
הפועל באר שבע-
 
29 בפברואר 2024 – בלומפילד
 
מכבי פתח תקווה-
 
בני יהודה תל אביב0
 
3 באפריל 2024 —
אצטדיון המושבה
 
הפועל פתח תקווה4
 
הפועל פתח תקווה0
 
28 בפברואר 2024 – טרנר
 
הפועל באר שבע1
 
הפועל באר שבע1
 
24 באפריל 2024 —
אצטדיון בלומפילד
 
עירוני טבריה0
 
הפועל באר שבע3
 
29 בפברואר 2024 – אצטדיון השלום
 
מכבי נתניה2
 
הפועל אום אל פאחם0
 
3 באפריל 2024 —
סמי עופר
 
מכבי חיפה2
 
מכבי חיפה1
 
5 במרץ 2024 – אצטדיון נתניה
 
מכבי נתניה3
 
מכבי נתניה2
 
 
הפועל ירושלים1
 


שמינית הגמר עריכה

28 בפברואר 2024 הפועל באר שבע 1–0 עירוני טבריה אצטדיון טרנר, באר שבע
עדן שמיר   65'
 

28 בפברואר 2024 הפועל אום אל-פאחם 0–2 מכבי חיפה אצטדיון השלום, אום אל-פאחם
סוף פודגוראנו   43'
פרנצדי פיירו   84'

28 בפברואר 2024 מכבי תל אביב 3–1 מכבי יפו אצטדיון בלומפילד, תל אביב
דור תורג'מן   43'
ערן זהבי   80', 85'
גיל יצחק   25'


29 בפברואר 2024 עירוני קריית שמונה 2–1 עירוני רמת השרון אצטדיון נתניה, נתניה
רועי זיקרי   3'
עאיד חבשי   97'
קולה אמבומבו   1'

29 בפברואר 2024 בני יהודה 4–0 הפועל פתח תקווה אצטדיון בלומפילד, תל אביב
ניקו אנטוניץ'   54'
אבי ריקן   74'
אופק אושר   79'
ספיר איטח   87'


5 במארס 2024 הפועל נוף הגליל 3–1 הפועל ראשון לציון אצטדיון גרין, נוף הגליל
נבו שדו   9', 54'
סאלח חוסיין   44'
יואב תומר   22'

5 במארס 2024 מכבי נתניה 2–1ה הפועל ירושלים אצטדיון נתניה, נתניה
שחר פיבן (ע)   45'
מקסים פלקושצ'נקו   102'
אופק ביטון   86'

5 במארס 2024 הפועל חיפה 0–3 מכבי פתח תקווה אצטדיון סמי עופר, חיפה
סליו גווינדו   13'
לירן חזן   19'
מאור לוי   90+3'


רבע הגמר עריכה

2 באפריל 2024 עירוני קריית שמונה 0–2 הפועל נוף הגליל אצטדיון נתניה, נתניה
ג'ניה ברקמן   30'
בן מיזן   90+6'

2 באפריל 2024 מכבי פתח תקווה 4–2ה מכבי תל אביב אצטדיון המושבה, פתח תקווה
מאור לוי   11'
אנדראס קארו   90+8'
ניב יהושע   103'
לירן חזן   120+1'
עידן נחמיאס   20'
ערן זהבי   90+6'



3 באפריל 2024 הפועל פתח תקווה 0–1 הפועל באר שבע אצטדיון המושבה, פתח תקווה
הלדר לופס   44' (פ)

3 באפריל 2024 מכבי חיפה 1–3 מכבי נתניה אצטדיון סמי עופר, חיפה
ליאור רפאלוב   41' מקסים פלקושצ'נקו   70'
איתי בן שבת   83'
איתמר שבירו  90+9'

חצי הגמר עריכה

24 באפריל 2024 הפועל באר שבע 3–2ה מכבי נתניה אצטדיון בלומפילד, תל אביב
הלדר לופס   64'
עימראן ולאד עומר   78'
דיינר קיניונס   120'
איתן אזולאי   15'
מקסים פלקושצ'נקו   89' (פ)

30 באפריל 2024 הפועל נוף הגליל 0–3 מכבי פתח תקווה אצטדיון נתניה, נתניה
מאור לוי   19'
דולב אזולאי (ע)   39'
לירן חזן   63'

סטטיסטיקה עריכה

השתתפות בשלבים לפי ליגה עריכה

ליגה סיבוב ו סיבוב ז סיבוב ח שמינית גמר רבע גמר חצי גמר גמר
ליגת העל 14 8 6 3 2
ליגה לאומית 16[א] 11 8 2 1 0
ליגה א 16 12 7 0 0 0 0
ליגה ב 8 4 0 0 0 0 0
ליגה ג 8 0 0 0 0 0 0
  1. ^ 12 שחקו בפועל ו־4 עלו אוטומטית לשלב הבא

קישורים חיצוניים עריכה

הערות שוליים עריכה