מסוף אור יהודה
מסוף אור יהודה הוא מסוף אוטובוסים באור יהודה, המסוף משרת את תושבי העיר וממנו קווי אוטובוס לבקעת אונו, תל אביב ופתח תקווה.
מיקום | אור יהודה |
---|---|
אתרים סמוכים | אור יהודה, כביש 412 |
שירות אוטובוסים | לקריית אונו, יהוד, פתח תקווה, גבעת שמואל, תל אביב, בני ברק ולוד |
קואורדינטות | 32°01′16″N 34°51′49″E / 32.021111111111°N 34.863611111111°E |
המסוף הוקם בין השנים 2006–2007.
המסוף נמצא באזור התעשייה הדרומי של העיר, ברחוב החרושת.
קווי אוטובוס במסוף עריכה
במסוף עצמו עריכה
קו | מפעילה | מסלול | יעד | הערות נוספות |
---|---|---|---|---|
1 | מטרופולין | מסוף אור יהודה - נווה רבין - קריית גיורא - היכל התרבות - שיכון ממשלתי - אזור תעשייה א - קריית אונו, קיראון - קריית אונו הוותיקה - רמת גן, בית חולים שיבא | רמת גן - בית חולים שיבא | ♿ |
10 | קווים | מסוף אור יהודה - צפריה - יגל - אחיעזר - זיתן - לוד, אזור תעשייה צפוני - תחנה מרכזית לוד | לוד - תחנה מרכזית | |
11 | מטרופולין | מסוף אור יהודה - נווה רבין - קריית גיורא - היכל התרבות - שד' אליהו סעדון | אור יהודה -שד' אליהו סעדון | ♿ברחוב החרושת |
15 | מסוף אור יהודה - קריית גיורא - קריית אונו, הקריה האקדמית - קיראון - קריית אונו הוותיקה - פסגת אונו | קריית אונו -פסגות אונו | ♿ | |
18 | מסוף אור יהודה - קריית גיורא - קריית אונו, לשכת גיוס - רמת גן, אוניברסיטת בר-אילן - גבעת שמואל - בני ברק, הרב כהנמן - רבי עקיבא - קניון איילון - אזור תעשייה בני ברק | בני ברק - אזור התעשייה | ♿ | |
36 | מסוף אור יהודה - קריית גיורא - היכל התרבות - שיכון ממשלתי - אזור תעשייה א - מחלף מסובים - תל אביב-יפו, דרך הטייסים - דרך משה דיין - רכבת השלום - אבן גבירול - עיריית תל אביב - דיזנגוף - רידינג | תל אביב-יפו - מסוף רידינג | ♿ברחוב החרושת | |
59 | מסוף אור יהודה - קריית גיורא - היכל התרבות - שיכון ממשלתי - אזור תעשייה א - מחלף מסובים - תל אביב-יפו, דרך בר לב - נווה כפיר - יד אליהו-יגאל אלון - נחלת יצחק - בית חולים איכילוב - מסוף 2000 | תל אביב-יפו - מסוף 2000 | ♿ברחוב החרושת | |
76 | מסוף אור יהודה - קריית גיורא - קריית אונו, קיראון - גני תקווה - גת-רימון - פתח תקווה, רוטשילד - שוק עירוני - תחנה מרכזית פתח תקווה - מסוף משה ארנס | פתח תקווה -מסוף משה ארנס | ♿ | |
77 | מסוף אור יהודה - נווה רבין - קריית אונו, קיראון - פתח תקווה, נווה עוז - רמת סיב - בית חולים בלינסון - אם המושבות - רכבת קריית אריה | פתח תקווה - רכבת קריית אריה | ♿ברחוב החרושת | |
78 | מסוף אור יהודה - קריית גיורא - יהוד, הרצל - רמז - ויצמן - אזור תעשייה - צומת הטייסים - מחלף שערייה - פתח תקווה, עין גנים - רוטשילד - עיריית פתח תקווה - תחנה מרכזית - מסוף משה ארנס | פתח תקווה - מסוף משה ארנס | ♿ | |
236 | מסוף אור יהודה - קריית גיורא - היכל התרבות - שיכון ממשלתי - אזור תעשייה א - מחלף מסובים - תל אביב-יפו, דרך בר לב - נווה כפיר - רכבת ההגנה - תחנה מרכזית חדשה - לוינסקי - אלנבי - שוק הכרמל - כרמלית | תל אביב-יפו - מסוף כרמלית | ♿ברחוב החרושת |